1 cze 2015

WYNIKI ROZDANIA

Rozdanie dobiegło końca, a więc nadszedł czas, aby uszczęśliwić aż 3 osoby. W wyborze zwycięzców kierowałam się najlepszymi wg. mnie odpowiedziami (chociaż odpowiedź każdego z Was była wspaniała) na pytanie CZYM JEST DLA CIEBIE MACIERZYŃSTWO? lub ZA CO CENISZ SWOJĄ MAMĘ? 


Sponsorem nagród jest marka Delawell, za co bardzo dziękuję :)
http://www.delawell.pl

A nagrody powędrują do...

1 zestaw
 Eva Pe
"Moja Mama jest dla mnie najważniejszą kobietą na świecie i to jest niezaprzeczalny fakt. Cenię Ją za to jaka jest - ciepła, wesoła, cierpliwa. Mimo przeciwności losu potrafi zachować pogodę ducha, potrafi myśleć o rzeczach ważniejszych i przyjemniejszych. To umiejętność, której ja niestety nie posiadam, bo jak dzieje się źle, to skupiam się tylko na tym złym nie widząc nic dookoła. Poza tym cenię Mamę za to, że potrafiła mnie mądrze wychować. Dzięki Niej jestem osobą mającą zasady, umiejącą odróżniać dobre od złego, potrafiącą dzielić się i walczyć o swoje. Dzięki Niej jestem dobrym człowiekiem."


 2 zestaw
Marta Ostrowska
"Macierzyństwo jest dla mnie jedynym swojego rodzaju spełnieniem, dopełnieniem mojej kobiecości. Już wiem, że bez mojej małej Zosi nie byłoby tak samo, nie byłabym tak odpowiedzialną i rozsądną osobą jak teraz. Również dzięki macierzyństwu wiem jaką wspaniałą osobą jest mój mąż. Uwielbiam patrzeć jak bawi się z naszą córką, uwielbiam widzieć ich uśmiechy na twarzach. Czekam na każdy kolejny dzień, aby zobaczyć na kogo moja mała córka wyrośnie. Macierzyństwo sprawiło, że jestem szczęśliwa i szczerze mogę powiedzieć, że kocham, że jestem związana z tą małą w taki sposób, jakiego nigdy wcześniej sobie nie wyobrażałam, nie doświadczyłam. "3 zestaw
Anna Zierold
"Za co cenię moją mamę.Za to że dała mi życie,pokazywała mi i uczyła jak mam sobie dawać radę,jak być dobrym człowiekiem ,że dobro zawsze wraca,swoim przykładem pokazywała mi drogę,nauczyła mnie miłości do drugiego człowieka.Zawsze była uśmiechnięta,chętna do pomocy i wspierała mnie na każdym kroku.Zawsze mogłam na mamę liczyć i nigdy nie zawiodła.Mimo że już jej nie ma ze mną ale czuję ją jakby była przy mnie i dalej mi wskazuje drogę. Dużo rzeczy można pisać, czy mówić za co się ceni mamę ale wszystkiego nie wypowie się"


Zwyciężczynią gratuluję wygranej, a wszystkim innym bardzo dziękuję za wzięcie udziału w rozdaniu :) 
Tak jak już pisałam wyżej, wypowiedź każdego z Was była wspaniała i cudownie było czytać za co cenicie swoje Kochane Mamy i swoje macierzyństwo!


Przesyłam już do Was e-maile z informacją o wygranej. Jeśli nie otrzymam odpowiedzi zwrotnej w ciągu 2 dni to wybieram inne osoby.

22 komentarze :

  1. Dziękujęęęęi gratulacje dla Evy i Anny! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Baaardzo dziękuję i oczywiście gratuluję Ani i Marcie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo dziękuję i też gratuluję dla Evie i Marcie. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy Twój komentarz :) Odwiedzam każdego komentującego.

Jeśli obserwujesz to poinformuj mnie o tym, również zaobserwuję Twojego bloga :)