10 gru 2014

Nowe współprace.

Cześć dziewczyny :)
Dzisiaj przychodzę z postem, w którym przedstawię Wam firmy, z którymi nawiązałam ostatnio współpracę i produkty jakie otrzymałam od nich do testowania.FIRMA Gorvita 


Do testowania otrzymałam:
1. Żel Venal na zmęczone nogi, chłodzący - poprawia mikrokrążenie, obkurcza rozszerzone naczynia, łagodzi opuchnięcia i siniaki, likwiduje dyskomfort przemęczenia i ciężkości nóg.

2. Maść niedźwiedzia - łagodzi uczucie dyskomfortu wywołane przemęczeniem fizycznym, przeciążeniem mięśni i stawów, łagodzi obrzmienia.

3. Maść z żyworódki - działa antybakteryjnie, osłaniająco, łagodząco, regeneruje naskórek, nadaje skórze elastyczność i nawilżenie. 

4. Żel ze świetlikiem i kolagenem - łagodzi podrażnienia, wygładza zmarszczki, odżywia delikatnie skórę wokół oczu.  


O FIRMIE:
GORVITA rozpoczęła działalność w 1989 roku. Początkowo zajmowała się wyłącznie dystrybucją wybranych firm farmaceutycznych i kosmetycznych. Kontrakty te pozwoliły na przetrwanie firmy i w perspektywie na potencjalny jej rozwój, a doświadczenie nakazało szukać możliwości zmiany profilu działalności firmy tak, by chociaż częściowo uniezależnić się od lepszej bądź gorszej kondycji poszczególnych partnerów biznesowych.
GORVITA postanowiła stać się firmą wytwarzającą swój produkt. Mimo niewątpliwych korzyści, jakie przyniosło stosowanie leków chemicznych, dzięki którym liczne choroby przestały być groźne dla życia, notuje się obecnie coraz większy spadek zaufania do chemioterapii i leków syntetycznych. Leki syntetyczne powodują wiele nowych zagrożeń dla zdrowia ludzkiego. Wzrasta ciągle liczba ciężkich chorób polekowych i powikłań, wywołanych ubocznym działaniem nadużywania leków chemicznych. Świat, zrażony do leków syntetycznych, zwraca się do naturalnych środków leczniczych - ziół i leków z nich przyrządzonych. Takie właśnie produkty oferuje firma Gorvita.

Firma specjalizuje się głównie w produkcji suplementów roślinnych oraz preparatów do stosowania zewnętrznego w oparciu tylko o naturalne surowce. Blisko związana z Uzdrowiskiem w Rabce, mającym wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzdrowiskowym z wykorzystaniem wód leczniczych, stosuje je do projektowania i wdrażania swoich wyrobów. Ciągle rozwija swoją ofertę, dbając jednocześnie o najwyższą jakość swoich produktów.
 
http://www.gorvita.com.pl
--------------------------------------------------------------


FIRMA CREDOPR
Do testowania otrzymałam:
1. Kremo-żel do stóp - łagodzi obrzęki, działa antybakteryjnie, zmiękcza zrogowaciały naskórek, zmniejsza potliwość i likwiduje przykry zapach.
2.  Spray Venal na zmęczone nogi, chłodzący - poprawia mikrokrążenie, obkurcza rozszerzone naczynia, łagodzi opuchnięcia i siniaki, likwiduje dyskomfort przemęczenia i ciężkości nóg.
3. ARTROŻEL -
4. Żel ze świetlikiem i kolagenem - łagodzi podrażnienia, wygładza zmarszczki, odżywia delikatnie skórę wokół oczu.  
5. Majonez Kętrzyński - 4 rodzaje (stołowy, lekki, o smaku czosnkowym, o smaku chrzanowym)
6. Ciasta do pieczenia - 2 rodzaje (babka makowa, piernik kętrzyński)


O FIRMIE: 

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Klienta i jego usług na rynku, a także budowanie dobrych relacji z grupami jego otoczenia - nabywcami, użytkownikami, dostawcami, dystrybutorami i partnerami.

Podejmując współpracę z Klientem traktujemy go w sposób indywidualny. Staramy się wsłuchać w jego potrzeby i wnikliwie zrozumieć oczekiwania, po czym przystępujemy do realizacji projektu, dobierając najwłaściwsze z dostępnych instrumentów i narzędzi marketingu (PR, reklamy, promocji).

Inspiracją do powstania w 2003 roku CREDO PR była potrzeba współtworzenia twórczych i ciekawych projektów, niezwykle satysfakcjonujących, a przy okazji wpływających na ciągłe doskonalenie i poszerzanie naszej oferty usługowej.

Dzisiaj zespół CREDO PR tworzą młodzi ludzie, będący zarazem praktykami i pasjonatami, tego co wykonują na co dzień w swojej pracy.

Jesteśmy pełni zapału, kreatywni, wszechstronnie uzdolnieni, z aspiracjami i zamiłowaniem do wyzwań. Nasz potencjał i zaangażowanie w pracę towarzyszą nam od wielu lat, jednocześnie przyczyniając się do zdobywania doświadczeń w dziedzinie PR i reklamy.

Rozwój i sukcesy CREDO PR nie byłyby możliwe bez Naszych Klientów. Dlatego też dziękujemy za zaufanie nam i dotychczasową współpracę.

http://www.credopr.pl/


 Bardzo dziękuję obu firmą za zaufanie i danie mi możliwości testowania ich produktów. 
Zaczęłam już testowanie niektórych produktów, zatem niebawem będą pojawiać się recenzje :) 

13 komentarzy :

 1. Życzę miłych testów kochana :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy o nich nie slyszalam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje :) miłego testowania

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam ich, szczególnie tej pierwszej nie kojarzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję i zazdroszczę, życzę miłego testowania i z niecierpliwością czekam na recenzję:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję współprac i życzę owocnego testowania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję współprac!
  Miłego testowania :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratki:) Miłego testowania:)
  Chciałabym Cię poinformować,że nominowałam Cię do Liebster Blog Award i byłoby mi bardzo miło jeśli odpowiedziała byś na 11 przygotowanych przeze mnie pytań. Więcej w tym poście http://frugolatesowanieproduktow.blogspot.com/2014/12/liebster-blog-award.html#comment-form
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję współpracy :)Miłego testowania :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo lubię jeden z produktów Gorvita :) mam zaufanie do tej firmy.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy Twój komentarz :) Odwiedzam każdego komentującego.

Jeśli obserwujesz to poinformuj mnie o tym, również zaobserwuję Twojego bloga :)