28 mar 2016

Wszyscy mają Tangle Teezer, mam i ja!

W moje ręce w końcu wpadła szczotka Tangle Teezer, początkowo nie rozumiałam zbytnio tego boom na te szczotki, myślałam, że szczotka jak szczotka. Jakże mylne było moje zdanie... Swoją mam ze sklepu Perfumy-Perfumeria, gdzie jest w bardzo korzystnej cenie - 29zł z groszami. 

http://www.perfumy-perfumeria.pl/product-pol-39285-Tangle-Teezer-The-Original-Hairbrush-1szt-W-Szczotka-do-wlosow-Black.htmlOD PRODUCENTA:
Rewolucja w pielęgnacji włosów. Takiej szczotki jeszcze nie było! Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka działa niewiarygodnie delikatnie i skutecznie.

Szczotka Tangle Teezer dostosowuje się do włosów, nie ciągnie splątanych kosmyków, czesze delikatnie i cicho zapewniając gładkie i lśniące włosy w mgnieniu oka. Codzienne szczotkowanie włosów szczotką Tangle Teezer wpływa na zwiększenie ich połysku!

ZALETY TANGLE TEEZER:
- rozczesuje (ząbki Tangle Teezer radzą sobie z najbardziej splątanymi kosmykami)
- masująca (Tangle Teezer masuje skórę głowy co doskonale wpływa na cebulki włosów)
- zdrowa (Tangle Teezer nie narusza struktury włosów, co sprzyja ich zdrowiu)
- uniwersalna (dla wszystkich dbających o włosy, do każdego rodzaju fryzur i włosów)

MOJA OPINIA:
Ze szczotki jestem bardzo zadowolona. Włosy mam dosyć gęste, falowane i dodatkowo strasznie się plączą. Rozczesywanie włosów po ich umyciu zawsze było dla mnie czymś okropnym. Jest to czynność, której strasznie nie lubiłam - pełno kołtunów, które strasznie ciężko rozczesać. Odkąd w moje ręce wpadła ta szczotka problem zniknął. Teraz rozczesywanie włosów jest przyjemną czynnością, nie ma już ciągnięcia z włosy i "szarpania" się z nimi. Ta szczotka naprawdę jest zbawieniem dla moich włosów. Dziewczyny, które mają długie włosy i je upinają na cały dzień zrozumieją ulgę, która pojawia się po ich rozpuszczeniu - wtedy z pomocą również przychodzi mi ta szczotka. Potrafię przez dobre 15 min czesać wtedy włosy i masować nią skórę głowy i cieszyć się ulgą, którą ona przynosi. Zdecydowanie ta szczotka jest moim ideałem i szczerze ją polecam!

9 komentarzy :

Dziękuję bardzo za każdy Twój komentarz :) Odwiedzam każdego komentującego.

Jeśli obserwujesz to poinformuj mnie o tym, również zaobserwuję Twojego bloga :)