26 paź 2014

Prostownica Sleek&Curly S6500 Remington.

Przedstawię Wam dzisiaj opinię na temat mojej prostownicy, z której jestem bardzo zadowolona i każdemu mogę ją szczerze polecić. Jest to prostownica Sleek&Curly S6500 firmy Remington. Mam włosy falowane, ciężkie do ułożenia. Miałam do czynienia z kilkoma prostownicami i żadna nie sprawdzała się do końca. Tu mi niby prostowały włosy, ale minęła chwila i znowu na mojej głowie pojawiały się fale. Zatem zaczęłam czytać na internecie opinie na temat prostownic i przypadła mi najbardziej to gustu właśnie ta. Miała dużo pozytywnych opinii i cena także była przyzwoita. Koleżanki zachwalały mi też firmę Remington, dlatego postanowiłam zaryzykować i kupić właśnie tą prostownicę. 
Cechy produktu:
 - nowatorska powłoka ceramiczna pozwala na gładkie rozczesywanie oraz zachowuje płytki na dłuższy okres użytkowania
- zaokrąglone krawędzie ułatwiają przytrzymanie włosów i uzyskanie loków
- wysoka temperatura, zakres 150ºC do 230ºC
- szybkie nagrzewanie do 15 sekund
- płytki o większej długości 110mm
- ruchoma płytka dla lepszego ułożenia włosów
- wyłącznik zasilania 
- przycisk cyfrowej regulacji temperatury +/- wyświetlacz cyfrowy LCD oraz wskaźniki migają do momentu uzyskania odpowiedniej temperatury
- funkjca Heat Boost (jeśli przytrzymamy przycisk "+" przez 2 sekundy to wyświetlacz ustawi się automatycznie na 230ºC
 - funkcja blokady przycisku (Gdy po wybraniu żądanej temperatury przytrzymamy przycisk "-" przez 2 sekundy. Symbol kłódki pojawi się na wyświetlaczu. Zapobiega to niezamierzonej zmianie temperatury podczas używania. W celu odblokowania ponownie przytrzymać przycisk "-" przez 2 sekundy)
- automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa (jeśli nie wciśniemy żadnego przycisku po upływie 60min, prostownica wyłączy się automatycznie)
- zawias blokujący otwieranie się prostownicy
- zawiera płytę DVD przedstawiającą, w jaki sposób uzyskać różne fryzury
- kabel obracany 1,8m
- pokrowiec odporny na wysokie temperatury Moja własna opinia:
Efekt prostych włosów po użyciu tej prostownicy utrzymuję się na moich włosach cały dzień (no chyba, że w grę wchodzi kiepska pogoda to końcówki zaczynają mi się lekko wywijać). Po użyciu jej włosy są gładsze, miększe. Ja ustawiam temperaturę między 200ºC, a 230ºC, ponieważ mam włosy nieco grubsze i ciężko je okiełznać :) Prostownica jest wąska i lekka, dzięki czemu dobrze trzyma się ją w ręce. Szybko prostuje włosy. Można również dzięki jej wąskiemu kształtowi kręcić włosy, ale ja osobiście nie próbowałam, jest do niej dołączona płytka, na której jest pokazane jak nią kręcić różnego rodzaju loki. Wadą jest to, że prostownica nagrzewa się cała i nie trudno się poparzyć, trzeba uważać. 


Włosy przed prostowaniem: Włosy po prostowaniu:

MOJA OCENA
5/5
3 komentarze :

 1. świetnie wyprostowane włosy, też lubię mieć taką prostownicę pod ręką. Pozdrawiam i dziękuję za udział w konkursie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam mieć proste włoski i strasznie ubolewam, że nie posiadam naturalnie prostych i muszę je niszczyć prostownicą, no ale cóż zrobić.. Również pozdrawiam :)

   Usuń
 2. uwielbiam kręcić włosy tą prostownicą ;-) (mam inną wersję) ładniej wychodzi to niż tymi kwadraciakami :D pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy Twój komentarz :) Odwiedzam każdego komentującego.

Jeśli obserwujesz to poinformuj mnie o tym, również zaobserwuję Twojego bloga :)